Free and Happy – Yoga na Bali Listopad 2018

JÓGA ZÁJEZD NA BALI

s lektorkou Petrou Pikkelovou

Termín vč. letenek 17. 11. – 29. 11. 2018

Termín ubytování 18. 11. – 28. 11. 2018 (10 nocí)

Kombinace ubytování – 4 noci v luxusním resortu Puri Gangga + 6 nocí v krásné vile s privátním bazénem několik minut pěšky od pláže Bingin Beach.

Dva celodenní výlety v ceně zájezdu, cvičení jógy v hotelu či ve vile (v příjezdový den a v dny výletů se jóga necvičí)

Možnost lekcí surfování, golfu, potápění apod.

POPIS RESORTU PURI GANGGA V UBUDU

Puri Gangga Resort je luxusní čtyřhvězdičkový boutique resort v Ubudu s nezapomenutelnou atmosférou místních kultur. Areál je obklopen nádhernou přírodou. Ubytování v hotelu ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, výborná restaurace, SPA centrum, masáže, bazén a jóga centrum. Do centra Ubudu zajišťuje hotel zdarma transfery několikrát za den (cca 30 minut jízdy do centra).

POPIS VILY

Krásná vila má 5 klimatizovaných ložnic (3 x dvoulůžková ložnice, 2 x trojlůžková ložnice), 5 koupelen, nachází se pár minut pěšky od pláže Bingin na Bukitu, kde jsou ty nejznámější pláže se světlým pískem. Nechybí samozřejmě ani TV v každém pokoji, wifi, staff na každodenní úklid, možnost zařídit i kuchaře, řidiče a další.

Ve vile je vše zařízené s citem pro indonéský design. Je zde kompletně vybavená moderní kuchyně, kabelová TV, klimatizace, snídaně v ceně. V nedaleké blízkosti je i další pláž Padang Padang a chrám Uluwatu.

Check in na ubytování v hotelu v den příjezdu od 14 hodin

Check out na ubytování ve vile v den odjezdu do 12 hodin

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

CENA: 27.990 Kč / osoba / pobyt

Cena zahrnuje: 10 nocí ubytování – 4x ubytování v resortu Puri Gangga a 6x ubytování ve vile, v ceně je snídaně, cvičení jógy ve vile/hotelu (v dny výletů, příletový a odletový den jóga není), transfery letiště – hotel – vila – letiště, 2 x celodenní výlet po Bali, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: zpáteční letenky (v případě zájmu Vám letenky zařídíme), cestovní pojištění vč. pojištění storna ze zdravotních důvodů 650 Kč osoba / pobyt

Informace, rezervace:

Cestovní kancelář Villas&Resorts

www.villasresorts.cz

info@villasresorts.cz 777 497 781