Mallorca 5-12.9 2020

S radostí vás s Magdi zveme na jógové prázdniny na ostrov Mallorca. Byly jsme tam na výletě a kochaly se krásou starých měst, výhledy na moře, hory a do údolí. Učarovalo nám vnitrozemí, ve kterém je ukryta spousta usedlostí v zahradách, dokonalé oázy klidu a jednu z nich, která je koncipována primárně pro jógové retreaty, pro nás Peti vybrala, abychom v ní mohly strávit čas věnovaný nejen jógové praxi.
Usedlost nachází se na jihu ostrova v zahradě plné stromů a květin, plná zákoutí, která vábí odpočinku. Mezi stromy zavěšené hamaky, bazén k osvěžení, yoga shala pro pohodlnou jógovou praxi, terasy s výhledy. Nataša s láskou vaří a nám se daří.
Mallorca je ostrov malý, není nic jednoduššího, než si půjčit auto a ostrov procestovat, je-li chuť. K moři kousek, k bazénu u domu ještě blíž.Budeme bydlet v krásném jogovém centru Sanau, které je určeno jen pro jogové pobyty. Jejich joga shala je plně vybavena jogovýma pomůckama. Autentická, středomořská finca Sanau se nachází na jihu Mallorcy. Je usazená do krásných zahrad, které jsou ideální k odpočinku, meditaci nebo čtení. 

Cena pobytu cca 17 500kč

V ceně je zahrnuto ubytování ve dvoulůžkových pokojích, lekce jógy, strava a organizace. Rezervační  záloha je 5000kč. Letenku, transfer z letiště a pronájem aut si každý zařizuje sám. 

 

Yoga retreat in Mallorca, group retreat venue – Sanau