O mně

Photo by Jožo Rabara pro studio Jógovna

Joga si mě objevila v roce 2002 v New Yorku. Po první Jivamukti hodině jsem srolovala podložku a věděla jsem, že se stalo něco velikého. Stala jsem se součástí něčeho co mě bytostně i spiritualně převyšuje, něčeho čehož jsme součástí všichni, aniž bychom si to uvědomovali. Životní láska nebo láska na několik životů. Od této chvíle se změnil můj život, protože se změnil můj pohled na něj. Před Jogou stojím nahá, skromná a vděčná. Vděčná všem minulým, současným i budoucím učitelům Jogy. Jogy jako jedním z filozofických směrů.

Věřím, že skrz praktikování yogových asán, můžeme změnit  pohled néjen na naše tělo a myšlení, ale hlavně  na svět ve kterém žijeme. Naše denní vnímání a tím i konání je pak vůči všemu a všem kolem nás soucitnější, jemnější, hlubší a zřetelnější.

Na svých hodinách učím dynamičtější vinyasu, při které kladu důraz na spojení dechu s pohybem a to vše za doprovodu hudby, která jen umocnuje radost a prožitek při yogových asánách. S pomocí hudby, zpěvu manter, meditace a vědomého dýchání – začneme postupně seřazovat tělo, duši a vědomí a tím vytvoříme vnitřní cestu k uzdravení a posílení.

Při svých hodinách chci hlavně rozdávat radost a lásku kterou mi joga přináší. Jsem vděčná svým učitelům Sharon Ji a Davidu Ji za vytvoření Jivamukti Yogy metody, díky které se moje vnímání světa stalo zřetelnější a radostnější..

Jsem certifikovanou lektorkou Jivamukti Yogy  a South Boston Vinyasa Yogy.