Shiva Shambo India Yoga Journey

SHIVA SHAMBO YOGA – JOURNEY INDIA 2021

Indie Agonda

Posvátná Indie bude mou inspirací do konce mého života. Neustále se tam musím vracet, přestože si pokaždé říkám, že už musím vyrazit někam, kde to neznám. A tak to bude asi pořád, celý můj život. Tento pobyt bude moje srdeční záležitost a dělám ho opravdu jen z čiré radosti sdílet vše, co jsem v Indii poznala. Podíváme se na posvátná místa, popijeme čajík v pouličních čajovnách, budeme čučet na krásu indických žen a obdivovat jejich šperky a vohozy, kochat se vůní omamných tyčinek a naslouchat zpěvům modlib a otravným klaxonům. Nakoupíme si posvátné cinkrlátka za pár korun, povlaky na polštářky, koření na jídlo které nikdy neuvaříme, ayurvedské byliny či svaté sošky.

Tato cesta začne pro zájemce v New Delhi, odkud poletíme do Varanasi, městečka, kde je smrt denním chlebem a velkým byznysem. Zůstaneme tam po dobu 3dnů/2 nocí a  jen Šiva ví, co nás tam potká. Rozhodně to bude nezapomenutelný zážitek.

Z Varanasi poletíme do Udajpuru, kde zažijeme uvadlou krásu a romantiku indických králů. Prohlédneme si palác a jeho poklady, projdeme trhy a nakoupíme koření , najíme se v restauraci na břehu jezera, dáme si koktejl na střešním baru, prohrabeme se látkami v nespočetných obchodech, vyrazíme na kratší i delší výlety po okolních památkách.

Přes návštěvu Bombaje ( kde vás vezmu do Hare Krishna temple, Šiva temple, Madras cafe, tajné pivní nalejvárny, Viktoria Station, na západ slunce na bombejci oblíbené pláže, …) přeletíme do Goa, kde pobyt zakončíme týdnem na pláži.

Resort  Simrose nám poskytne ubytování na pláži a yoga shalu. Jídlo si bude hradit každý sám (snídaně máme v ceně), ale nebojte se, mám to tam projitý a poradím, kde se najíst za málo i za víc. Agonda je mojí momentálně nejoblíbenější indickou pláží . Uděláme si i denní výlet do Gokarny. Městěčko Gokarna je asi 2h od Agondy a je to poutní místo. Denně tam proudí stovky poutníku, aby se mohli pomodlit v místních templích a očistit v moři či v místním jezírku. Já jsem tam strávila týden a zamilovala si jeho duchovní atmosféru a okolní nenáročné pláže. Trávit hodiny jen pozorováním lidí je mojí oblíbenou činností a snad se stane i vaší.

Předpokládaný odlet 17.11.2022 je jen pro zájemce s výletem uvedeným výše (maximálně 10 osob). Pobyt v Goa v Simrose resortu na Agonda Beach je 27.11-4.12.2022

www.simrose-goa.com

Cena pobytu 27-4.listopadúprosinec 2022 je 19 000kč Cena zahrnuje ubytování ve dvoulůžkových bungalovech u pláže, 2xdenně lekce jogy (v den výletu lekce není), snídaně , organizaci a pronájem joga shaly.

Cena prodlouženého pobytu je formou příspěvku 5000kč  na organizaci před a během výletu plus lekce jógy v místech, kde to bude možné. Přesný harmonogram stále vytvářím a vybírání hotelů je také v procesu.

Zajistěte si včas svoje místo rezervační zálohou 5000kč. Počet učastníku prodlouženého výletu je omezen na 10 osob a pobytu u moře na 16.

Pobyt u moře je zaštíten cestovní kanceláří JoYTravel.

Cena nezahrnuje: letenky, transfery, pojištění

Varanasi Ghats

Holy town Varanasi and bank of the Ganges river with ghats

 

Agonda Beach

Agonda Beach

Agonda Beach – Morning

Agonda Beach – Sunset

Agonda Beach – Sunset

Agonda Beach – Sunset

Agonda Beach – Sunset

Agonda Beach – Friends