Downt to Earth – Yoga na Sicílii 22-29.9 2018

Přátelé, prožijte konec léta na jižní Sicilii. Krásná farma z 19 století je obklopená zelení a nedalekým středozemním mořem a krásnými plážemi v přírodních rezervacích. V blízkosti se nachazí spousta míst na výlety, jako třeba barokní Noto (10 min autem), kde pod slunečníkem můžete popíjet dezertní víno, které se zde vyrábí a nebo výlet na sobku Etnu. Společně si můžeme udělat výlet po místních vinných farmách či sopečných městečcích. Jižní Sicílie je naprosto uchvatná, živočišná, drsná i půvabná. Jsem opravdu nadšená, že se mi podařilo objevit místo na tento retreat, které si svoji návštěvnost jogovými lektory opravdu zaslouží.

Cvičit budeme 2x denně, ráno a v podvečer. Přes den budete mít volný čas k využití dle vašich představ (výlet, moře, bazén, čtení knihy…)
Cena 19 200kč

Nevratná záloha 5000kč je splatná okamžitě, doplatek 14 200kč nejpozdeji do 15.8 2018. Číslo na který můžete peníze posílat je 17187 kod 5500.

Letenky můžete pořídit od Brussels Airlines a Smartwings do Katanie (6 700kč RT) a nebo Ryanair do Trapani kolem 4500kč ( a pak přejezd autem). Způsobů jak se dostat na retreat je několik, určitě stojí za to si pronajmout ve skupince auto a klidně letět o den dříve (či klidně v uterý levným letem do Trapani) a udělat si výlet či jen přespání v Palermu či Katanii. Palermo mám moc ráda díky jeho barokní architektuře, trhům a severoafrické atmosféře, Katania je také naprosto uchvatná. Volejte mi či pište a já s váma ráda pobyt naplánuju.

https://www.danenasicily.com