Xin Cao Vietnam 24.3-2.4 2019

Pro velký ohlas našeho minulého pobytu ve Vietnamu, jsem se rozhodla uspořádat tento pobyt znovu. Začneme opět v Hanoji, která pro nás byla opravdu zásadním překvapením a místem mnoha zážitků nejen kulinářských. Tentokrát tam navrhuji zůstat 3 noci (včetně výletu na Ha Long Bay), protože 2 noci v Hanoji byly opravdu málo. A ty snídaně ve fantastickém hotelu! Ach!https://www.hanoilasiestatrendyhotel.com

Takže na co se ještě můžete kromě dvou lekcí jogy denně TĚŠIT? Na 6 nocí v osamoceně ležícím luxusním resortu na břehu obří laguny http://www.vedanalagoon.com, kde budeme opět bydlet v pokojích přímo na pobřeží, na jízdu na kole po resortu a místní vesnici, na nekonečný snídaňový buffet (já už se těším na svou každodenní klasiku – nudlovou polévku, jarní závitky, passion fruit, mango a meloun), na masáže vonnýmy oleji v místní spa, jízdu po jezeře na kajaku, vyvalovaní u bazénu či na nedaleké místní prázdné pláži s nejlepšími mušlemi, co jsem v životě jedla, a nebo na návštěvu královského města Hué.
Poté se přesuneme na 3 noci do Hoi An http://haanhotel.com/, pohádkového města plného lampionů, kaváren, luxusních i pouličních restaurací. Zde můžete navštívit tradiční vietnamské domy, místní trhy, obchody se suvenýry, či si nechat ušít na míru hedvábné šaty, župan, sukni, kožené boty, tašku či pásek. Pokud nechcete nakupovat, můžete na kole odjet na nedalekou pláž a nechat se tam rozmazlovat skvělým jídlem a popíjet tropický nápoj. Nudit se rozhodně nebudete, spíš naopak. Já už se těším na stánek u mostu, kde si na červeném plastovém stolečku dám tu nejlepší nudlovou polévku.

Počet míst je omezený na 14 lidí, a tak pokud víte, že chcete jet, zarezervujte si vaše místo včas.Záloha 5 000 kč je vratná do 30.8. Číslo účtu: 17187, kód banky 5500. Ano je to krátký učet, ale je platný.
Cena: 19 500kč bez DPH. V ceně je zahrnuto: 2x denně lekce jogy, ubytování, snídaně, transfery z letište do hotelu a transfer mezi hotely, organizace.
V ceně není zahrnuto: letenky, pojištění, obědy a večeře.
Doplatek 14 500kč je splatný do 1.12.2018.
Další informace si prosím vyžádejte mailem či zprávou.